Gradska Liga 2023/24. Prva gradska liga
1. kolo | 12-08-2023 17:30 | BSK | 2 : 1 | Gaglovo | |
12-08-2023 17:30 | Pepeljevac 1947. | 1 : 1 | Makrešane | ||
13-08-2023 11:00 | Bukovica | 4 : 2 | Konjuh | ||
13-08-2023 11:00 | Polet Š. | 2 : 2 | Šanac | ||
13-08-2023 11:00 | Modrica | 2 : 2 | Naupare | ||
13-08-2023 17:30 | Kapidžija | 3 : 0 | Rasina | ||
13-08-2023 17:30 | Padež-Vratare | 2 : 0 | Mudrakovac | ||
2. kolo | 19-08-2023 17:00 | Rasina | 3 : 2 | Bukovica | |
19-08-2023 17:00 | BSK | 3 : 1 | Pepeljevac 1947. | ||
20-08-2023 11:00 | Gaglovo | 0 : 3 | Šanac | ||
20-08-2023 11:00 | Naupare | 4 : 0 | Kruševica | ||
20-08-2023 13:30 | Konjuh | 7 : 1 | Polet Š. | ||
20-08-2023 17:00 | Mudrakovac | 0 : 4 | Kapidžija | ||
20-08-2023 17:00 | Makrešane | 0 : 3 | Modrica | ||
3. kolo | 23-08-2023 17:00 | Bukovica | 3 : 5 | Mudrakovac | |
23-08-2023 17:00 | Padež-Vratare | 1 : 3 | Naupare | ||
23-08-2023 17:00 | Šanac | 2 : 5 | Konjuh | ||
23-08-2023 17:00 | Modrica | 1 : 3 | BSK | ||
23-08-2023 17:00 | Polet Š. | 0 : 4 | Rasina | ||
23-08-2023 17:00 | Pepeljevac 1947. | 2 : 1 | Gaglovo | ||
24-08-2023 17:00 | Kruševica | 4 : 1 | Makrešane | ||
4. kolo | 26-08-2023 16:30 | Rasina | 3 : 0 | Šanac | |
26-08-2023 16:30 | BSK | 4 : 1 | Kruševica | ||
26-08-2023 16:30 | Pepeljevac 1947. | 4 : 1 | Modrica | ||
27-08-2023 11:00 | Naupare | 4 : 1 | Kapidžija | ||
27-08-2023 11:00 | Gaglovo | 3 : 2 | Konjuh | ||
27-08-2023 16:30 | Makrešane | 0 : 3 | Padež-Vratare | ||
27-08-2023 16:30 | Mudrakovac | 5 : 1 | Polet Š. | ||
5. kolo | 03-09-2023 11:00 | Bukovica | 0 : 0 | Naupare | |
03-09-2023 11:00 | Modrica | 2 : 3 | Gaglovo | ||
03-09-2023 11:00 | Kruševica | 3 : 3 | Pepeljevac 1947. | ||
03-09-2023 11:00 | Konjuh | 3 : 2 | Rasina | ||
03-09-2023 16:30 | Šanac | 1 : 2 | Mudrakovac | ||
03-09-2023 16:30 | Padež-Vratare | 2 : 7 | BSK | ||
03-09-2023 16:30 | Kapidžija | 3 : 0 | Makrešane | ||
6. kolo | 09-09-2023 16:30 | Pepeljevac 1947. | 5 : 0 | Padež-Vratare | |
09-09-2023 16:30 | BSK | 5 : 0 | Kapidžija | ||
10-09-2023 11:00 | Naupare | 4 : 1 | Polet Š. | ||
10-09-2023 11:00 | Modrica | 5 : 2 | Kruševica | ||
10-09-2023 11:00 | Gaglovo | 1 : 3 | Rasina | ||
10-09-2023 16:30 | Mudrakovac | 2 : 5 | Konjuh | ||
10-09-2023 16:30 | Makrešane | 0 : 6 | Bukovica | ||
7. kolo | 16-09-2023 16:00 | Rasina | 7 : 0 | Mudrakovac | |
17-09-2023 11:00 | Bukovica | 1 : 4 | BSK | ||
17-09-2023 11:00 | Kruševica | 1 : 2 | Gaglovo | ||
17-09-2023 11:00 | Polet Š. | 5 : 3 | Makrešane | ||
17-09-2023 16:00 | Kapidžija | 1 : 2 | Pepeljevac 1947. | ||
17-09-2023 16:00 | Padež-Vratare | 5 : 3 | Modrica | ||
17-09-2023 16:00 | Šanac | 0 : 6 | Naupare | ||
8. kolo | 23-09-2023 16:00 | BSK | 7 : 1 | Polet Š. | |
23-09-2023 16:00 | Pepeljevac 1947. | 2 : 1 | Bukovica | ||
24-09-2023 11:00 | Gaglovo | 1 : 3 | Mudrakovac | ||
24-09-2023 11:00 | Naupare | 3 : 1 | Konjuh | ||
24-09-2023 11:00 | Modrica | 3 : 3 | Kapidžija | ||
24-09-2023 11:00 | Kruševica | 1 : 4 | Padež-Vratare | ||
24-09-2023 16:00 | Makrešane | 3 : 0 | Šanac | ||
9. kolo | 30-09-2023 15:30 | Konjuh | 2 : 1 | Makrešane | |
30-09-2023 15:30 | Rasina | 0 : 1 | Naupare | ||
01-10-2023 11:00 | Bukovica | 3 : 2 | Modrica | ||
01-10-2023 11:00 | Polet Š. | 1 : 2 | Pepeljevac 1947. | ||
01-10-2023 15:30 | Šanac | 0 : 0 | BSK | ||
01-10-2023 15:30 | Padež-Vratare | 3 : 3 | Gaglovo | ||
01-10-2023 15:30 | Kapidžija | 5 : 1 | Kruševica | ||
10. kolo | 07-10-2023 15:30 | BSK | 2 : 0 | Konjuh | |
07-10-2023 15:30 | Pepeljevac 1947. | 3 : 0 | Šanac | ||
08-10-2023 11:00 | Kruševica | 0 : 3 | Bukovica | ||
08-10-2023 11:00 | Naupare | 4 : 1 | Mudrakovac | ||
08-10-2023 11:00 | Modrica | 6 : 2 | Polet Š. | ||
08-10-2023 15:30 | Padež-Vratare | 4 : 0 | Kapidžija | ||
11. kolo | 14-10-2023 15:00 | Rasina | 0 : 3 | BSK | |
15-10-2023 10:30 | Konjuh | 1 : 1 | Pepeljevac 1947. | ||
15-10-2023 11:00 | Bukovica | 2 : 1 | Padež-Vratare | ||
15-10-2023 11:00 | Polet Š. | 2 : 0 | Kruševica | ||
15-10-2023 15:00 | Šanac | 5 : 0 | Modrica | ||
15-10-2023 15:00 | Kapidžija | 1 : 0 | Gaglovo | ||
15-10-2023 15:00 | Mudrakovac | 4 : 1 | Makrešane | ||
12. kolo | 21-10-2023 15:00 | BSK | 7 : 0 | Mudrakovac | |
21-10-2023 15:00 | Pepeljevac 1947. | 3 : 1 | Rasina | ||
22-10-2023 11:00 | Gaglovo | 1 : 3 | Naupare | ||
22-10-2023 11:00 | Kruševica | 1 : 5 | Šanac | ||
22-10-2023 11:00 | Modrica | 5 : 5 | Konjuh | ||
22-10-2023 15:00 | Padež-Vratare | 1 : 3 | Polet Š. | ||
22-10-2023 15:00 | Kapidžija | 2 : 2 | Bukovica | ||
10. kolo | 25-10-2023 18:00 | Makrešane | 2 : 3 | Rasina | |
13. kolo | 28-10-2023 14:00 | Rasina | 1 : 5 | Modrica | |
29-10-2023 11:00 | Polet Š. | 0 : 2 | Kapidžija | ||
29-10-2023 11:00 | Naupare | 4 : 0 | Makrešane | ||
29-10-2023 11:00 | Konjuh | 1 : 0 | Kruševica | ||
29-10-2023 11:00 | Bukovica | 0 : 0 | Gaglovo | ||
29-10-2023 14:00 | Mudrakovac | 3 : 4 | Pepeljevac 1947. | ||
29-10-2023 14:00 | Šanac | 1 : 2 | Padež-Vratare | ||
14. kolo | 04-11-2023 14:00 | BSK | 3 : 2 | Naupare | |
05-11-2023 11:00 | Modrica | 5 : 2 | Mudrakovac | ||
05-11-2023 11:00 | Bukovica | 3 : 1 | Polet Š. | ||
05-11-2023 11:00 | Kruševica | 4 : 4 | Rasina | ||
05-11-2023 11:00 | Gaglovo | 0 : 3 | Makrešane | ||
05-11-2023 14:00 | Padež-Vratare | 2 : 1 | Konjuh | ||
05-11-2023 14:00 | Kapidžija | 2 : 2 | Šanac | ||
15. kolo | 11-11-2023 13:30 | Rasina | 4 : 0 | Padež-Vratare | |
12-11-2023 11:00 | Polet Š. | 1 : 0 | Gaglovo | ||
12-11-2023 11:00 | Naupare | 2 : 0 | Pepeljevac 1947. | ||
12-11-2023 11:00 | Konjuh | 4 : 1 | Kapidžija | ||
12-11-2023 13:30 | Mudrakovac | 2 : 0 | Kruševica | ||
12-11-2023 13:30 | Šanac | 2 : 1 | Bukovica | ||
12-11-2023 13:30 | Makrešane | 1 : 3 | BSK | ||
16. kolo | 02-03-2024 15:00 | Makrešane | 0 : 1 | Pepeljevac 1947. | |
02-03-2024 15:00 | Rasina | 4 : 0 | Kapidžija | ||
03-03-2024 11:00 | Gaglovo | 0 : 4 | BSK | ||
03-03-2024 11:00 | Šanac | 2 : 2 | Polet Š. | ||
03-03-2024 11:00 | Mudrakovac | 1 : 4 | Padež-Vratare | ||
03-03-2024 15:00 | Naupare | 3 : 1 | Modrica | ||
03-03-2024 15:00 | Konjuh | 5 : 2 | Bukovica | ||
17.kolo | 09-03-2024 15:00 | Pepeljevac 1947. | 1 : 1 | BSK | |
10-03-2024 11:00 | Bukovica | 0 : 2 | Rasina | ||
10-03-2024 11:00 | Kapidžija | 1 : 3 | Mudrakovac | ||
10-03-2024 11:00 | Šanac | 2 : 0 | Gaglovo | ||
10-03-2024 11:00 | Modrica | 4 : 1 | Makrešane | ||
10-03-2024 15:00 | Polet Š. | 4 : 2 | Konjuh | ||
10-03-2024 15:00 | Kruševica | 0 : 0 | Naupare | ||
18. kolo | 16-03-2024 15:00 | BSK | 5 : 1 | Modrica | |
16-03-2024 15:00 | Rasina | 1 : 3 | Polet Š. | ||
16-03-2024 15:00 | Makrešane | 2 : 1 | Kruševica | ||
17-03-2024 11:00 | Gaglovo | 1 : 2 | Pepeljevac 1947. | ||
17-03-2024 11:00 | Mudrakovac | 1 : 3 | Bukovica | ||
17-03-2024 15:00 | Konjuh | 5 : 1 | Šanac | ||
17-03-2024 15:00 | Naupare | 3 : 1 | Padež-Vratare | ||
19. kolo | 24-03-2024 11:00 | Modrica | 2 : 1 | Pepeljevac 1947. | |
24-03-2024 11:00 | Kapidžija | 0 : 3 | Naupare | ||
24-03-2024 11:00 | Padež-Vratare | 2 : 1 | Makrešane | ||
24-03-2024 11:00 | Šanac | 1 : 7 | Rasina | ||
24-03-2024 13:00 | Polet Š. | 4 : 1 | Mudrakovac | ||
24-03-2024 15:30 | Konjuh | 7 : 1 | Gaglovo | ||
24-03-2024 15:30 | Kruševica | 0 : 3 | BSK | ||
20. kolo | 30-03-2024 16:00 | Makrešane | 1 : 2 | Kapidžija | |
30-03-2024 16:00 | Pepeljevac 1947. | 3 : 0 | Kruševica | ||
30-03-2024 16:00 | BSK | 1 : 0 | Padež-Vratare | ||
30-03-2024 16:00 | Rasina | 0 : 2 | Konjuh | ||
31-03-2024 11:00 | Gaglovo | 1 : 6 | Modrica | ||
31-03-2024 11:00 | Mudrakovac | 4 : 1 | Šanac | ||
31-03-2024 16:00 | Naupare | 3 : 1 | Bukovica | ||
21. kolo | 06-04-2024 16:30 | Rasina | 7 : 0 | Gaglovo | |
07-04-2024 11:00 | Kapidžija | 1 : 4 | BSK | ||
07-04-2024 11:00 | Padež-Vratare | 3 : 1 | Pepeljevac 1947. | ||
07-04-2024 11:00 | Bukovica | 4 : 3 | Makrešane | ||
07-04-2024 11:00 | Polet Š. | 3 : 1 | Naupare | ||
07-04-2024 16:30 | Kruševica | 1 : 2 | Modrica | ||
07-04-2024 16:30 | Konjuh | 3 : 1 | Mudrakovac | ||
22. kolo | 13-04-2024 16:30 | BSK | 5 : 0 | Bukovica | |
13-04-2024 16:30 | Makrešane | 0 : 5 | Polet Š. | ||
13-04-2024 16:30 | Pepeljevac 1947. | 4 : 1 | Kapidžija | ||
14-04-2024 11:00 | Gaglovo | 2 : 4 | Kruševica | ||
14-04-2024 11:00 | Mudrakovac | 1 : 2 | Rasina | ||
14-04-2024 11:00 | Modrica | 3 : 2 | Padež-Vratare | ||
14-04-2024 16:30 | Naupare | 4 : 1 | Šanac | ||
23. kolo | 20-04-2024 19:00 | Šanac | 4 : 1 | Makrešane | |
21-04-2024 11:00 | Mudrakovac | 3 : 1 | Gaglovo | ||
21-04-2024 11:00 | Bukovica | 3 : 2 | Pepeljevac 1947. | ||
21-04-2024 11:00 | Padež-Vratare | 4 : 1 | Kruševica | ||
21-04-2024 11:00 | Kapidžija | 2 : 2 | Modrica | ||
21-04-2024 11:00 | Polet Š. | 0 : 1 | BSK | ||
21-04-2024 16:30 | Konjuh | 3 : 1 | Naupare | ||
24. kolo | 27-04-2024 17:00 | Pepeljevac 1947. | 3 : 0 | Polet Š. | |
27-04-2024 17:00 | BSK | 6 : 0 | Šanac | ||
27-04-2024 17:00 | Makrešane | 2 : 4 | Konjuh | ||
28-04-2024 11:00 | Gaglovo | 2 : 5 | Padež-Vratare | ||
28-04-2024 11:00 | Modrica | 2 : 0 | Bukovica | ||
28-04-2024 17:00 | Naupare | 0 : 3 | Rasina | ||
28-04-2024 17:00 | Kruševica | 0 : 3 | Kapidžija | ||
25. kolo | 11-05-2024 17:00 | Rasina | - : - | Makrešane | |
12-05-2024 11:00 | Šanac | - : - | Pepeljevac 1947. | ||
12-05-2024 11:00 | Kapidžija | - : - | Padež-Vratare | ||
12-05-2024 11:00 | Bukovica | - : - | Kruševica | ||
12-05-2024 11:00 | Mudrakovac | - : - | Naupare | ||
12-05-2024 11:00 | Polet Š. | - : - | Modrica | ||
12-05-2024 17:00 | Konjuh | - : - | BSK | ||
26. kolo | 18-05-2024 17:00 | BSK | - : - | Rasina | |
18-05-2024 17:00 | Makrešane | - : - | Mudrakovac | ||
18-05-2024 17:00 | Pepeljevac 1947. | - : - | Konjuh | ||
19-05-2024 11:00 | Padež-Vratare | - : - | Bukovica | ||
19-05-2024 11:00 | Modrica | - : - | Šanac | ||
19-05-2024 11:00 | Gaglovo | - : - | Kapidžija | ||
19-05-2024 17:00 | Kruševica | - : - | Polet Š. | ||
27. kolo | 22-05-2024 17:30 | Polet Š. | - : - | Padež-Vratare | |
22-05-2024 17:30 | Bukovica | - : - | Kapidžija | ||
22-05-2024 17:30 | Rasina | - : - | Pepeljevac 1947. | ||
22-05-2024 17:30 | Naupare | - : - | Gaglovo | ||
22-05-2024 17:30 | Mudrakovac | - : - | BSK | ||
22-05-2024 17:30 | Konjuh | - : - | Modrica | ||
22-05-2024 17:30 | Šanac | - : - | Kruševica | ||
28. kolo | 25-05-2024 17:30 | Pepeljevac 1947. | - : - | Mudrakovac | |
25-05-2024 17:30 | Makrešane | - : - | Naupare | ||
26-05-2024 11:00 | Kapidžija | - : - | Polet Š. | ||
26-05-2024 11:00 | Padež-Vratare | - : - | Šanac | ||
26-05-2024 11:00 | Gaglovo | - : - | Bukovica | ||
26-05-2024 11:00 | Modrica | - : - | Rasina | ||
26-05-2024 17:30 | Kruševica | - : - | Konjuh | ||
29. kolo | 01-06-2024 17:30 | Makrešane | - : - | Gaglovo | |
01-06-2024 17:30 | Rasina | - : - | Kruševica | ||
02-06-2024 11:00 | Šanac | - : - | Kapidžija | ||
02-06-2024 11:00 | Mudrakovac | - : - | Modrica | ||
02-06-2024 17:30 | Polet Š. | - : - | Bukovica | ||
02-06-2024 17:30 | Naupare | - : - | BSK | ||
02-06-2024 17:30 | Konjuh | - : - | Padež-Vratare | ||
30. kolo | 08-06-2024 17:30 | Pepeljevac 1947. | - : - | Naupare | |
08-06-2024 17:30 | BSK | - : - | Makrešane | ||
09-06-2024 11:00 | Bukovica | - : - | Šanac | ||
09-06-2024 11:00 | Gaglovo | - : - | Polet Š. | ||
09-06-2024 11:00 | Kapidžija | - : - | Konjuh | ||
09-06-2024 11:00 | Padež-Vratare | - : - | Rasina | ||
09-06-2024 17:30 | Kruševica | - : - | Mudrakovac |
Obaveštenje za klubove
Mole se predstavnici klubova da pomognu u završetku novog sajta Fudbalskog saveza grada Kruševca.
Kako bi kompletirali novi web sajt molim vas da kancelariji saveza dostavite na CD-u (ili na email adresu saveza fsok @ ptt.rs) kompletne podatke o klubu, amblem fudbalskog kluba, par fotografija i, poželjno je, fotografije svakog igrača sklikane u klubskom dresu.
Ukoliko neko želi samostalno da uredjuje podatke o svom klubu molim vas da mi se obratite takodje emailom ili kontaktirate sekretara Fudbalskog saveza grada Kruševca.
Unapred hvala.
Urednik sajta, Mladen Nikolić