A+ R A-
Gradska Liga 2016/17. Gradska liga
Print
1. kolo 20-08-2016 17:00 Knez Lazar 1 : 1 BSK
  20-08-2016 17:00 Borac - : - Sloga
  20-08-2016 17:00 Kapidžija 3 : 3 Stepoš
  20-08-2016 17:00 Dedina 2 : 1 Budućnost
  21-08-2016 11:00 Mladost VPD 4 : 1 Sebečevac
  21-08-2016 17:00 Bukovica 6 : 2 Rasina
  21-08-2016 17:00 Sokolovi - : - Jedinstvo 1936
  21-08-2016 17:00 FK Žabare 2 : 1 Čarapan

2.kolo 27-08-2016 17:00 Budućnost - : - Bukovica
  27-08-2016 17:00 Stepoš - : - Dedina
  27-08-2016 17:00 BSK - : - Kapidžija
  28-08-2016 11:00 Sebečevac - : - Čarapan
  28-08-2016 11:00 Mladost VPD - : - Knez Lazar
  28-08-2016 17:00 Jedinstvo 1936 - : - FK Žabare
  28-08-2016 17:00 Sloga - : - Sokolovi
  28-08-2016 17:00 Rasina - : - Borac

3.kolo 31-08-2016 17:00 Knez Lazar - : - Sebečevac
  31-08-2016 17:00 Borac - : - Budućnost
  31-08-2016 17:00 Kapidžija - : - Mladost VPD
  31-08-2016 17:00 Sokolovi - : - Rasina
  31-08-2016 17:00 Dedina - : - BSK
  31-08-2016 17:00 FK Žabare - : - Sloga
  31-08-2016 17:00 Bukovica - : - Stepoš
  31-08-2016 17:00 Čarapan - : - Jedinstvo 1936

4.kolo 03-09-2016 16:30 Stepoš - : - Borac
  03-09-2016 16:30 BSK - : - Bukovica
  03-09-2016 16:30 Budućnost - : - Sokolovi
  03-09-2016 16:30 Knez Lazar - : - Kapidžija
  04-09-2016 11:00 Sebečevac - : - Jedinstvo 1936
  04-09-2016 11:00 Mladost VPD - : - Dedina
  04-09-2016 16:30 Sloga - : - Čarapan
  04-09-2016 16:30 Rasina - : - FK Žabare

5.kolo 10-09-2016 16:30 Kapidžija - : - Sebečevac
  10-09-2016 16:30 Dedina - : - Knez Lazar
  10-09-2016 16:30 Borac - : - BSK
  11-09-2016 16:30 Sokolovi - : - Stepoš
  11-09-2016 16:30 FK Žabare - : - Budućnost
  11-09-2016 16:30 Čarapan - : - Rasina
  11-09-2016 16:30 Bukovica - : - Mladost VPD
  11-09-2016 16:30 Jedinstvo 1936 - : - Sloga

6.kolo 17-09-2016 16:30 Stepoš - : - FK Žabare
  17-09-2016 16:30 BSK - : - Sokolovi
  17-09-2016 16:30 Knez Lazar - : - Bukovica
  17-09-2016 16:30 Kapidžija - : - Dedina
  17-09-2016 16:30 Budućnost - : - Čarapan
  18-09-2016 11:00 Sebečevac - : - Sloga
  18-09-2016 11:00 Mladost VPD - : - Borac
  18-09-2016 16:30 Rasina - : - Jedinstvo 1936

7.kolo 24-09-2016 15:30 Dedina - : - Sebečevac
  24-09-2016 15:30 Borac - : - Knez Lazar
  25-09-2016 15:30 Čarapan - : - Stepoš
  25-09-2016 15:30 Sloga - : - Rasina
  25-09-2016 15:30 Jedinstvo 1936 - : - Budućnost
  25-09-2016 15:30 FK Žabare - : - BSK
  25-09-2016 15:30 Bukovica - : - Kapidžija
  25-09-2016 15:30 Sokolovi - : - Mladost VPD

8.kolo 01-10-2016 15:30 Budućnost - : - Sloga
  01-10-2016 15:30 Kapidžija - : - Borac
  01-10-2016 15:30 Stepoš - : - Jedinstvo 1936
  01-10-2016 15:30 Dedina - : - Bukovica
  01-10-2016 15:30 BSK - : - Čarapan
  01-10-2016 15:30 Knez Lazar - : - Sokolovi
  02-10-2016 11:00 Sebečevac - : - Rasina
  02-10-2016 11:00 Mladost VPD - : - FK Žabare

9.kolo 08-10-2016 15:30 Borac - : - Dedina
  09-10-2016 15:30 Sokolovi - : - Kapidžija
  09-10-2016 15:30 Sloga - : - Stepoš
  09-10-2016 15:30 Rasina - : - Budućnost
  09-10-2016 15:30 FK Žabare - : - Knez Lazar
  09-10-2016 15:30 Čarapan - : - Mladost VPD
  09-10-2016 15:30 Bukovica - : - Sebečevac
  09-10-2016 15:30 Jedinstvo 1936 - : - BSK

10.kolo 15-10-2016 14:30 Kapidžija - : - FK Žabare
  15-10-2016 14:30 Stepoš - : - Rasina
  15-10-2016 14:30 Dedina - : - Sokolovi
  15-10-2016 14:30 BSK - : - Sloga
  15-10-2016 14:30 Knez Lazar - : - Čarapan
  16-10-2016 11:00 Sebečevac - : - Budućnost
  16-10-2016 11:00 Mladost VPD - : - Jedinstvo 1936
  16-10-2016 14:30 Bukovica - : - Borac

11.kolo 22-10-2016 13:30 Borac - : - Sebečevac
  22-10-2016 13:30 Budućnost - : - Stepoš
  23-10-2016 13:30 Sokolovi - : - Bukovica
  23-10-2016 13:30 Sloga - : - Mladost VPD
  23-10-2016 13:30 FK Žabare - : - Dedina
  23-10-2016 13:30 Rasina - : - BSK
  23-10-2016 13:30 Čarapan - : - Kapidžija
  23-10-2016 13:30 Jedinstvo 1936 - : - Knez Lazar

12.kolo 29-10-2016 13:30 Knez Lazar - : - Sloga
  29-10-2016 13:30 Kapidžija - : - Jedinstvo 1936
  29-10-2016 13:30 Dedina - : - Čarapan
  29-10-2016 13:30 Borac - : - Sokolovi
  29-10-2016 13:30 BSK - : - Budućnost
  30-10-2016 11:00 Sebečevac - : - Stepoš
  30-10-2016 11:00 Mladost VPD - : - Rasina
  30-10-2016 13:30 Bukovica - : - FK Žabare

13.kolo 05-11-2016 13:30 Budućnost - : - Mladost VPD
  05-11-2016 13:30 Stepoš - : - BSK
  06-11-2016 13:30 Čarapan - : - Bukovica
  06-11-2016 13:30 Jedinstvo 1936 - : - Dedina
  06-11-2016 13:30 Sloga - : - Kapidžija
  06-11-2016 13:30 Sokolovi - : - Sebečevac
  06-11-2016 13:30 Rasina - : - Knez Lazar
  06-11-2016 13:30 FK Žabare - : - Borac

14.kolo 12-11-2016 13:30 Knez Lazar - : - Budućnost
  12-11-2016 13:30 Kapidžija - : - Rasina
  12-11-2016 13:30 Dedina - : - Sloga
  12-11-2016 13:30 Borac - : - Čarapan
  13-11-2016 11:00 Sebečevac - : - BSK
  13-11-2016 11:00 Mladost VPD - : - Stepoš
  13-11-2016 13:30 Bukovica - : - Jedinstvo 1936
  13-11-2016 13:30 Sokolovi - : - FK Žabare

15.kolo 19-11-2016 13:00 Budućnost - : - Kapidžija
  19-11-2016 13:00 Stepoš - : - Knez Lazar
  19-11-2016 13:00 BSK - : - Mladost VPD
  20-11-2016 13:00 FK Žabare - : - Sebečevac
  20-11-2016 13:00 Rasina - : - Dedina
  20-11-2016 13:00 Čarapan - : - Sokolovi
  20-11-2016 13:00 Jedinstvo 1936 - : - Borac
  20-11-2016 13:00 Sloga - : - Bukovica

Obaveštenje za klubove

Mole se predstavnici klubova da pomognu u završetku novog sajta Fudbalskog saveza grada Kruševca.

Kako bi kompletirali novi web sajt molim vas da kancelariji saveza dostavite na CD-u (ili na email adresu saveza fsok @ ptt.rs) kompletne podatke o klubu, amblem fudbalskog kluba, par fotografija i, poželjno je, fotografije svakog igrača sklikane u klubskom dresu.

Ukoliko neko želi samostalno da uredjuje podatke o svom klubu molim vas da mi se obratite takodje emailom ili kontaktirate sekretara Fudbalskog saveza grada Kruševca.

Unapred hvala.

Urednik sajta, Mladen Nikolić