A+ R A-
Gradska Liga 2016/17. Gradska liga
Print
1. kolo 20-08-2016 17:00 Kapidžija 3 : 3 Stepoš
  20-08-2016 17:00 Dedina 2 : 1 Budućnost
  20-08-2016 17:00 Knez Lazar 2015 1 : 1 BSK
  20-08-2016 17:00 Borac 0 : 0 Sloga
  21-08-2016 11:00 Mladost VPD 4 : 1 Sebečevac
  21-08-2016 17:00 FK Žabare 2 : 1 Čarapan
  21-08-2016 17:00 Bukovica 6 : 2 Rasina

2.kolo 27-08-2016 17:00 Budućnost 1 : 0 Bukovica
  27-08-2016 17:00 Stepoš 1 : 0 Dedina
  27-08-2016 17:00 BSK 3 : 3 Kapidžija
  28-08-2016 11:00 Sebečevac 2 : 2 Čarapan
  28-08-2016 11:00 Mladost VPD 0 : 3 Knez Lazar 2015
  28-08-2016 17:00 Jedinstvo 1936 2 : 3 FK Žabare
  28-08-2016 17:00 Rasina 3 : 0 Borac

3.kolo 31-08-2016 17:00 Knez Lazar 2015 5 : 2 Sebečevac
  31-08-2016 17:00 Borac 1 : 2 Budućnost
  31-08-2016 17:00 Kapidžija 2 : 3 Mladost VPD
  31-08-2016 17:00 FK Žabare 2 : 3 Sloga
  31-08-2016 17:00 Dedina 4 : 1 BSK
  31-08-2016 17:00 Čarapan 0 : 2 Jedinstvo 1936
  31-08-2016 17:00 Bukovica 0 : 3 Stepoš

4.kolo 03-09-2016 16:30 Knez Lazar 2015 3 : 0 Kapidžija
  03-09-2016 16:30 Stepoš 3 : 0 Borac
  03-09-2016 16:30 BSK 2 : 1 Bukovica
  04-09-2016 11:00 Mladost VPD 5 : 0 Dedina
  04-09-2016 11:00 Sebečevac 1 : 0 Jedinstvo 1936
  04-09-2016 16:30 Sloga 9 : 1 Čarapan
  04-09-2016 16:30 Rasina 1 : 6 FK Žabare

5.kolo 10-09-2016 16:30 Borac 1 : 0 BSK
  10-09-2016 16:30 Kapidžija 3 : 0 Sebečevac
  10-09-2016 16:30 Dedina 0 : 6 Knez Lazar 2015
  11-09-2016 11:00 Čarapan 2 : 7 Rasina
  11-09-2016 16:30 Jedinstvo 1936 1 : 3 Sloga
  11-09-2016 16:30 Bukovica 2 : 1 Mladost VPD
  11-09-2016 16:30 FK Žabare 6 : 0 Budućnost

6.kolo 17-09-2016 16:30 Budućnost 4 : 4 Čarapan
  17-09-2016 16:30 Stepoš 5 : 2 FK Žabare
  17-09-2016 16:30 Knez Lazar 2015 5 : 0 Bukovica
  17-09-2016 16:30 Kapidžija 2 : 2 Dedina
  18-09-2016 11:00 Sebečevac 1 : 6 Sloga
  18-09-2016 11:00 Mladost VPD 2 : 1 Borac
  18-09-2016 16:30 Rasina 2 : 0 Jedinstvo 1936

7.kolo 24-09-2016 15:30 Borac 1 : 1 Knez Lazar 2015
  25-09-2016 15:30 Dedina 4 : 1 Sebečevac
  25-09-2016 15:30 Jedinstvo 1936 3 : 0 Budućnost
  25-09-2016 15:30 Sloga 4 : 1 Rasina
  25-09-2016 15:30 Bukovica 4 : 1 Kapidžija
  25-09-2016 15:30 FK Žabare 3 : 0 BSK
  25-09-2016 15:30 Čarapan 2 : 4 Stepoš

8.kolo 01-10-2016 15:30 Dedina 6 : 3 Bukovica
  01-10-2016 15:30 Budućnost 1 : 1 Sloga
  01-10-2016 15:30 Stepoš 0 : 2 Jedinstvo 1936
  01-10-2016 15:30 Kapidžija 5 : 1 Borac
  01-10-2016 15:30 BSK 0 : 3 Čarapan
  02-10-2016 11:00 Mladost VPD 8 : 2 FK Žabare
  02-10-2016 11:00 Sebečevac 0 : 2 Rasina

9.kolo 08-10-2016 15:30 Borac 3 : 0 Dedina
  09-10-2016 15:30 Čarapan 1 : 4 Mladost VPD
  09-10-2016 15:30 Jedinstvo 1936 2 : 0 BSK
  09-10-2016 15:30 Bukovica 2 : 3 Sebečevac
  09-10-2016 15:30 Sloga 4 : 2 Stepoš
  09-10-2016 15:30 FK Žabare 3 : 0 Knez Lazar 2015
  09-10-2016 15:30 Rasina 1 : 0 Budućnost

10.kolo 15-10-2016 14:30 BSK 0 : 0 Sloga
  15-10-2016 14:30 Knez Lazar 2015 1 : 1 Čarapan
  15-10-2016 14:30 Kapidžija 0 : 1 FK Žabare
  15-10-2016 14:30 Stepoš 6 : 2 Rasina
  16-10-2016 11:00 Sebečevac 1 : 4 Budućnost
  16-10-2016 11:00 Mladost VPD 3 : 0 Jedinstvo 1936
  16-10-2016 14:30 Bukovica 0 : 4 Borac

11.kolo 22-10-2016 13:30 Budućnost 2 : 5 Stepoš
  22-10-2016 13:30 Borac 4 : 0 Sebečevac
  23-10-2016 13:30 Sloga 3 : 0 Mladost VPD
  23-10-2016 13:30 FK Žabare 4 : 3 Dedina
  23-10-2016 13:30 Rasina 2 : 1 BSK
  23-10-2016 13:30 Čarapan 3 : 0 Kapidžija
  23-10-2016 13:30 Jedinstvo 1936 1 : 1 Knez Lazar 2015

12.kolo 29-10-2016 13:30 Dedina 2 : 1 Čarapan
  29-10-2016 13:30 Sloga 3 : 0 Knez Lazar 2015
  29-10-2016 13:30 Kapidžija 2 : 0 Jedinstvo 1936
  29-10-2016 13:30 BSK 3 : 2 Budućnost
  30-10-2016 11:00 Mladost VPD 5 : 1 Rasina
  30-10-2016 11:00 Sebečevac 2 : 2 Stepoš
  30-10-2016 13:30 Bukovica 1 : 5 FK Žabare

13.kolo 05-11-2016 13:30 Budućnost 2 : 1 Mladost VPD
  05-11-2016 13:30 Stepoš 4 : 0 BSK
  06-11-2016 13:30 FK Žabare 4 : 2 Borac
  06-11-2016 13:30 Rasina 0 : 3 Knez Lazar 2015
  06-11-2016 13:30 Čarapan 5 : 0 Bukovica
  06-11-2016 13:30 Jedinstvo 1936 1 : 0 Dedina
  06-11-2016 13:30 Sloga 2 : 2 Kapidžija

14.kolo 12-11-2016 13:30 Dedina 1 : 7 Sloga
  12-11-2016 13:30 Borac 2 : 1 Čarapan
  12-11-2016 13:30 Knez Lazar 2015 4 : 0 Budućnost
  12-11-2016 13:30 Kapidžija 3 : 1 Rasina
  13-11-2016 11:00 Mladost VPD 4 : 3 Stepoš
  13-11-2016 11:00 Sebečevac 1 : 4 BSK
  13-11-2016 13:30 Bukovica 2 : 2 Jedinstvo 1936

15.kolo 19-11-2016 13:00 BSK 2 : 0 Mladost VPD
  19-11-2016 13:00 Budućnost 1 : 0 Kapidžija
  19-11-2016 13:00 Stepoš 1 : 3 Knez Lazar 2015
  20-11-2016 13:00 Sloga 4 : 0 Bukovica
  20-11-2016 13:00 Rasina 3 : 3 Dedina
  20-11-2016 13:00 FK Žabare 3 : 0 Sebečevac
  20-11-2016 13:00 Jedinstvo 1936 1 : 2 Borac

16. kolo 18-03-2017 15:00 Rasina 3 : 0 Bukovica
  19-03-2017 11:00 Sloga 6 : 0 Borac
  19-03-2017 11:00 Čarapan 2 : 4 FK Žabare
  19-03-2017 15:00 Budućnost 1 : 0 Dedina
  19-03-2017 15:00 Stepoš 2 : 0 Kapidžija
  19-03-2017 15:00 Sebečevac 4 : 3 Mladost VPD
  19-03-2017 15:00 BSK 1 : 3 Knez Lazar 2015

17.kolo 25-03-2017 15:30 Knez Lazar 2015 12 : 2 Mladost VPD
  26-03-2017 11:00 Čarapan 2 : 1 Sebečevac
  26-03-2017 11:00 FK Žabare 5 : 2 Jedinstvo 1936
  26-03-2017 11:00 Bukovica 3 : 3 Budućnost
  26-03-2017 15:30 Dedina 0 : 2 Stepoš
  26-03-2017 15:30 Kapidžija 4 : 1 BSK
  26-03-2017 15:30 Borac 1 : 4 Rasina

18.kolo 01-04-2017 16:00 Jedinstvo 1936 2 : 2 Čarapan
  02-04-2017 11:00 Mladost VPD 3 : 2 Kapidžija
  02-04-2017 11:00 Sloga 1 : 0 FK Žabare
  02-04-2017 16:00 BSK 3 : 1 Dedina
  02-04-2017 16:00 Stepoš 4 : 2 Bukovica
  02-04-2017 16:00 Sebečevac 1 : 6 Knez Lazar 2015
  02-04-2017 16:00 Budućnost 5 : 1 Borac

19.kolo 08-04-2017 16:00 Jedinstvo 1936 3 : 2 Sebečevac
  09-04-2017 11:00 FK Žabare 3 : 1 Rasina
  09-04-2017 11:00 Bukovica 7 : 0 BSK
  09-04-2017 11:00 Čarapan 2 : 6 Sloga
  09-04-2017 16:00 Kapidžija 0 : 4 Knez Lazar 2015
  09-04-2017 16:00 Borac 3 : 1 Stepoš
  09-04-2017 16:00 Dedina 3 : 2 Mladost VPD

20.kolo 15-04-2017 13:30 Knez Lazar 2015 6 : 1 Dedina
  15-04-2017 16:30 Rasina 4 : 1 Čarapan
  15-04-2017 16:30 Mladost VPD 5 : 4 Bukovica
  16-04-2017 11:00 Sloga 3 : 1 Jedinstvo 1936
  16-04-2017 16:30 BSK 3 : 0 Borac
  16-04-2017 16:30 Sebečevac 0 : 3 Kapidžija
  16-04-2017 16:30 Budućnost 1 : 1 FK Žabare

21.kolo 19-04-2017 16:30 Sloga 4 : 2 Sebečevac
  19-04-2017 16:30 Borac 4 : 3 Mladost VPD
  19-04-2017 16:30 Jedinstvo 1936 7 : 2 Rasina
  19-04-2017 16:30 Bukovica 1 : 5 Knez Lazar 2015
  19-04-2017 16:30 Dedina 2 : 3 Kapidžija

22.kolo 22-04-2017 16:30 Rasina 0 : 1 Sloga
  23-04-2017 16:30 Kapidžija 2 : 5 Bukovica
  23-04-2017 16:30 Budućnost 3 : 1 Jedinstvo 1936
  23-04-2017 16:30 Knez Lazar 2015 5 : 0 Borac
  23-04-2017 16:30 BSK 1 : 2 FK Žabare
  23-04-2017 16:30 Sebečevac 3 : 4 Dedina
  23-04-2017 16:30 Stepoš 1 : 2 Čarapan

21.kolo 26-04-2017 16:30 FK Žabare 2 : 2 Stepoš
  27-04-2017 16:30 Čarapan 0 : 3 Budućnost

23. kolo 29-04-2017 16:30 Bukovica 0 : 2 Dedina
  29-04-2017 16:30 Jedinstvo 1936 3 : 2 Stepoš
  29-04-2017 16:30 Rasina 4 : 2 Sebečevac
  29-04-2017 16:30 Sloga 5 : 1 Budućnost
  30-04-2017 11:00 Čarapan 3 : 0 BSK
  30-04-2017 11:00 FK Žabare 6 : 3 Mladost VPD
  30-04-2017 16:30 Borac 3 : 0 Kapidžija

24. kolo 03-05-2017 17:00 Mladost VPD 1 : 2 Čarapan
  03-05-2017 17:00 Sebečevac 3 : 2 Bukovica
  03-05-2017 17:00 BSK 1 : 0 Jedinstvo 1936
  03-05-2017 17:00 Dedina 1 : 1 Borac
  03-05-2017 17:00 Stepoš 0 : 2 Sloga
  03-05-2017 17:00 Knez Lazar 2015 5 : 1 FK Žabare
  03-05-2017 17:00 Budućnost 3 : 1 Rasina

25. kolo 06-05-2017 17:00 Rasina 2 : 2 Stepoš
  06-05-2017 17:00 Jedinstvo 1936 3 : 2 Mladost VPD
  07-05-2017 11:00 Čarapan 1 : 3 Knez Lazar 2015
  07-05-2017 11:00 Sloga 6 : 0 BSK
  07-05-2017 17:00 Budućnost 1 : 2 Sebečevac
  07-05-2017 17:00 Borac 2 : 2 Bukovica

26. kolo 13-05-2017 17:00 Knez Lazar 2015 5 : 1 Jedinstvo 1936
  14-05-2017 11:00 Mladost VPD 1 : 4 Sloga
  14-05-2017 17:00 Dedina 2 : 1 FK Žabare
  14-05-2017 17:00 BSK 5 : 2 Rasina
  14-05-2017 17:00 Kapidžija 2 : 2 Čarapan
  14-05-2017 17:00 Stepoš 3 : 1 Budućnost
  14-05-2017 17:00 Sebečevac 3 : 2 Borac

25. kolo 17-05-2017 17:00 FK Žabare 3 : 0 Kapidžija

27. kolo 20-05-2017 17:00 Rasina 3 : 4 Mladost VPD
  20-05-2017 17:00 Jedinstvo 1936 4 : 1 Kapidžija
  21-05-2017 11:00 Čarapan 6 : 1 Dedina
  21-05-2017 11:00 FK Žabare 4 : 1 Bukovica
  21-05-2017 14:00 Budućnost 4 : 1 BSK
  21-05-2017 17:00 Knez Lazar 2015 2 : 2 Sloga
  21-05-2017 17:00 Stepoš 2 : 0 Sebečevac

28. kolo 28-05-2017 11:00 Mladost VPD 5 : 2 Budućnost
  28-05-2017 11:00 Bukovica 4 : 2 Čarapan
  28-05-2017 17:30 Kapidžija 0 : 9 Sloga
  28-05-2017 17:30 Borac 0 : 3 FK Žabare
  28-05-2017 17:30 Knez Lazar 2015 10 : 0 Rasina
  28-05-2017 17:30 BSK 1 : 0 Stepoš
  28-05-2017 17:30 Dedina 3 : 0 Jedinstvo 1936

29. kolo 03-06-2017 17:30 Rasina - : - Kapidžija
  03-06-2017 17:30 Jedinstvo 1936 - : - Bukovica
  04-06-2017 11:00 Sloga - : - Dedina
  04-06-2017 11:00 Čarapan - : - Borac
  04-06-2017 17:30 BSK - : - Sebečevac
  04-06-2017 17:30 Budućnost - : - Knez Lazar 2015
  04-06-2017 17:30 Stepoš - : - Mladost VPD

30. kolo 10-06-2017 17:30 Knez Lazar 2015 - : - Stepoš
  11-06-2017 11:00 Bukovica - : - Sloga
  11-06-2017 11:00 Mladost VPD - : - BSK
  11-06-2017 17:30 Dedina - : - Rasina
  11-06-2017 17:30 Kapidžija - : - Budućnost
  11-06-2017 17:30 Sebečevac - : - FK Žabare
  11-06-2017 17:30 Borac - : - Jedinstvo 1936

Obaveštenje za klubove

Mole se predstavnici klubova da pomognu u završetku novog sajta Fudbalskog saveza grada Kruševca.

Kako bi kompletirali novi web sajt molim vas da kancelariji saveza dostavite na CD-u (ili na email adresu saveza fsok @ ptt.rs) kompletne podatke o klubu, amblem fudbalskog kluba, par fotografija i, poželjno je, fotografije svakog igrača sklikane u klubskom dresu.

Ukoliko neko želi samostalno da uredjuje podatke o svom klubu molim vas da mi se obratite takodje emailom ili kontaktirate sekretara Fudbalskog saveza grada Kruševca.

Unapred hvala.

Urednik sajta, Mladen Nikolić